Nasze realizacje

Fest Reklama zrealizowała setki projektów dla firm z różnych branż, na potrzeby druku, reklamy, internetu – od prostej wizytówki, ulotki na dużych tablicach reklamowych i stronach internetowych skończywszy. Poniżej przedstawiamy tylko  wybrane nasze realizcje, które prezentują przekrój naszych produktów.

Wizytówki, karty biznesowe

Druk z pliku klienta PDF, nie masz projektu do druku nie ma problemu wykonamy projekt wizytówki, odwzorowanie starej wizytówki lub poprawienie przesłanego pliku. 

Wizytówki zwykłe

Druk offsetowy na maszynie Heidelberg Speedmaster SM52. Druk cyfrowy na produkcyjnej maszynie najwyższej generacji Ricoh Pro C9210. Druk jednostronny lub dwustronny: (4/0 lub 4/4) CMYK. Rozmiar użytku (gotowej wizytówki po obcięciu): 50 x 90 mm, 55 x 85 mm, 55 x 90 mm lub 50 x 181 mm. Karton dwustronnie powlekany 350 g/m2. 

Karty biznesowe, rabatowe

Rozmiar karty wynosi 85 x 54 mm. Użytek posiada zaokrąglone rogi o promieniu zaokrąglenia ok. 4 mm. 
Druk offsetowy na maszynie Heidelberg Speedmaster SM52. Druk dwustronny (4/4) CMYK. Papier obustronnie powlekany o powierzchni matowej 350g/m², Laminowane obustronnie laminatem błyszczącym lub matowym.

Wykonanie reklamy samochodu dostawczego

Reklama na samochodzie dostawczym to wizytówka, dlatego ważne jest, aby dopasować ją do profilu firmy, rodzaju usługi jaką oferuje.

Reklama na samochodach dostawczych jest jedną z najbardziej ekonomicznych form reklamy

Skuteczna reklama nie musi się wiązać z oklejaniem całej karoserii samochodu dostawczego. Potencjalny klient musi się nią zainteresować na tyle, aby popatrzeć na nią przez kilka sekund. Ważne jest wybranie miejsca reklamy. Strategicznymi punktami są drzwi i boki samochodu, które widoczne są z aut jadących po pasie obok, ale także dla pieszych. Dobrym miejscem jest również tył samochodu, reklama będzie widoczna dla aut jadących za nami.

Oklejamy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy oraz inne pojazdy. Dostosowujemy się do oczekiwań Klientów. Auto z logotypem, grafiką albo informacjami o firmie to doskonały sposób na zyskanie mobilnej reklamy w działalności. Fest Reklama oferuje kompleksową usługę, która rozpoczyna się od projektu powstającego na bazie  analizy potrzeb Klienta. Działamy elastycznie, posiadając indywidualne podejście do każdego Klienta. Realizujemy oklejanie pojazdu dostawczego czy auta osobowego od A do Z, w Lublińcu i okolicach.

Tablice dla domu

Tablice adresowe, tabliczki parkingowe i tablice z numerem domu.

Fest Reklama wykonuje różnorakiego rodzaju szyldy, znaki, tablice i tabliczki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ze szczególną starannością. Oferujemy tablice na dom  na podkładzie: blacha ocynk, PCV, dibond. 

Numer posesji

Tabliczka z numerem domu na PCV grubość 5 mm. Wymiar 20 x 20 cm.  Grafika folia samoprzylepna z plotera.

Oznaczenie miejsca parkingowego

Tabliczka na PCV grubość 5 mm. Wymiar 50 x 25 cm. Grafika z foli samoprzylepnej odblaskowej z plotera. 

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie to prosty i skuteczny sposób na wyróżnienie się i promocję firmy. 

Samochód znakomity nośnik reklamy

Fest Reklama przygotowuje projekt reklamy na samochód, uwzględniając oczekiwania klienta, powierzchnię auta oraz zasady skutecznej reklamy. Dbamy o każdy szczegół zarówno przy projektowaniu, jak i oklejaniu auta.

Odpowiednio zaprojektowana
i wykonana reklama na samochód umożliwi skuteczną promocję firmy bez większego wysiłku. Ty poruszasz się po mieście, a twoja reklama pracuje dla ciebie. Atrakcyjna reklama na samochodzie przyciąga uwagę potencjalnych klientów, zwiększa zapamiętywalność twojej marki i poprawia wizerunek firmy. 

Druk solwentowy wielkoformatowy

Najbardziej skuteczna technologia druku w dużym formacie, wykorzystywana głównie do tworzenia materiałów reklamowych.

Druk banerów wyborczych

Baner wyborczy standard 440 gram, jednostronny, oczkowany, „docinany na „ostro”.

Druk metodą twardego solwentu min. 1080 dpi. Technologia ta jest najtrwalszą metodą stosowaną w wydrukach wielkoformatowych, zapewnia najdłuższą żywotność grafiki. Gwarantuje idealne odwzorowanie projektu, oraz bardzo żywe, intensywne kolory reklamy.
Wydruki są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie słoneczne.

Tablice informacyjne z dibondu

Dibond jest to płyta kompozytowa, która jest złożona z dwóch płyt z aluminium. Są one połączone rdzeniem polietylenowym.

Charakteryzuje się przede wszystkim:

  • większą wytrzymałością niż typowa blacha aluminiowa,
  • łatwość poddawania się obróbce mechanicznej,
  • lekkość i sztywność,
  • łatwo się formuje,
  • wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych takie jak niskie i wysokie temperatury, deszcz i promieniowanie UV,
  • nie ulega rozwarstwieniu ani blaknięciu,
  • mniej podatny na zarysowania czy pęknięcia niż PCV.

Dibond = najwyższa jakość

Oferujemy druk Arizona 360 GT mało i wielkoformatowy (od formatu 100 x 100 mm. do 1250 x 2480 mm.) na szerokiej gamie materiałów sztywnych, ( PCV, Plexi, Płyty warstwowe, i piankowe, Płyty kartonowe KATZ, Dibond) połączony z wycinaniem lub frezowaniem dowolnych kształtów. Połączenie grafiki drukowanej w wysokiej jakości technologii UV wraz z precyzyjnym nacinaniem / wycinaniem / frezowaniem dowolnych kształtów.

Tablice informacyjne wykonane zgodnie z wytycznymi NFZ. Grafika: jednokrotny druk CMYK bez użycia białego koloru na materiale Dibond 3 mm biały. 

Kaseton z dibondu nocą

Tak świeci kaseton z dibondu

Kaseton z dibondu to bardzo trwała i jedna z najbardziej stylowej formy reklamy. Charakteryzuje się tym, że logo lub napisy są wyfrezowane w płycie z dibondu oraz podświetlone od środka najwyższej jakości podzespołami LED. Dzięki temu nocą świecą tylko wyfrezowane znaki. 

Na zdjęciach widać dodatkowy efekt padającego śniegu nocą. 

Kaseton z dibondu

Dibond to płyta kompozytowa składająca się z wielu warstw, stanowiąca połączenie aluminium z polietylenem.
Takie scalenie tworzywa z metalem nadaje płycie uniwersalności i niewielką wagę.

Kaseton gotowy do montażu

Kasetony jednostronne z dibondu z frezowaną grafiką. Kompaktowa obudowa wykonana z płyty Dibond 3 mm o eleganckim i stylowym wyglądzie, odporna na promieniowanie UV i korozję.

Kaseton po zamontowaniu

Wygląd kasetonu po montażu. Połączenie koła z prostokątem , włącznik zmierzchowy. Czoło z dibondu, świecą tylko elementy wyfrezowane.

Oklejenie szyby od wewnątrz folią z wydrukiem

Folia jest naklejana od wewnątrz, dzięki temu jest zabezpieczona szybą, co chroni ją przed zniszczeniem. 

Widoczności druku tylko od strony kleju, na zewnątrz szyby. Od drugiej strony, wewnątrz pomieszczenia folia jest jednolicie biała.

Folia od wewnątrz

Uzyskujemy efekt połysku grafiki, gdyż słońce odbija się od szyby. Technika te jest przez nas stosowana w przypadku miejsc, gdzie reklama jest narażona na akty wandalizmu. 

Jest także dobrym rozwiązaniem w przypadku witryn z utrudnionym dostępem od zewnątrz, np. bardzo wysoko położonych.

Litery z styroduru

Litery przestrzenne z styroduru.
Kolejna realizacja.

Styrodur klejony na tynk

Kompleksowa usługa: wykonanie projektu,  wycięcie elementów z styroduru, malowanie.

Montaż przy użyciu profesjonalnego, sprawdzonego kleju montażowego. 

Litery z styroduru

Litery przestrzenne z styroduru.
Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, prosta, i wytrzymała  forma reklamy.

Styrodur na szyldzie

Kompleksowa usługa: wykonanie projektu, wyklejenie podłoża folią, wycięcie elementów z styroduru, malowanie i wklejenie na płyte, montaż.

Płyta PCV spieniona grubości 8 mm, styrodur grubości 30 mm, malowany farbą akrylowa na elewację. 

Wyklejanie witryn

Wyklejanie witryn jest jednym z najpopularniejszych sposób oznakowania biura lub punktu sprzedaży. Wyklejona witryna przyciąga spojrzenia przechodniów i buduje wizerunek profesjonalnej firmy. Dodatkowo oklejenie okien folią umożliwia osłonięcie wnętrza przez wzrokiem niepowołanych  osób, czy też ochronę przez światłem słonecznym.

Folia perforowana - drzwi

Kompleksowa usługa : wykonanie projektu, wydruk grafiki, wyklejenie folią one way vision (OWV) – folią perforowaną (dziurkowaną) na witryny

Folia perforowana - witryna

Kompleksowa usługa : wykonanie projektu, wydruk grafiki, wyklejenie folią one way vision (OWV) – folią perforowaną (dziurkowaną) na witryny. Dodatkowo wykonano napisy wycinane z folii przez ploter tnacy.

Wizytówki. Druk offsetowy, cyfrowy

Wykonamy projekt i druk, możliwa wysyłka kurierem.

Wizytówki, karty biznesowe to najbardziej popularna forma reklamy. Oferowane przez Fest Reklama Lubliniec, charakteryzują się bardzo wysoką jakością w połączeniu z umiarkowaną ceną.

Wizytówki

Oferujemy duży wybór wizytówek z projektem w wersji standard bez uszlachetniania i wersji premium z różnymi opcjami wykończenia ( lakier UV, lakier wypukły 3D, złocenie, srebrzenie,  tłoczenie). Wizytówki drukowane na kartonie dwustronnie powlekanym 350g/m². Wymiar podstawowy wizytowki standard: 90mm x 50mm lub 85mm x 55mm

Karty biznesowe

Rozmiar karty wynosi 85 x 54 mm. Użytek posiada zaokrąglone rogi o promieniu zaokrąglenia ok 4 mm. Papier obustronnie powlekany o powierzchni matowej 350g/m²,
Laminowane obustronnie laminatem błyszczącym lub matowym. Doskonałe jako karty rabatowe, karty stałego Klienta, wizytówki firmowe, kalendarzyki, przywieszki, metki, wejściówki, mapki dojazdowe itp.

Ulotki. Druk offsetowy, cyfrowy

Wykonamy projekt i druk, możliwa wysyłka kurierem.

 

Ulotki A6, A5, A4, DL

Ulotki w naszej ofercie podzielone są na dwie grupy standardowe (proste) oraz składane (bigowane/falcowane). Szeroki wybór formatów oraz dostępne gramatury papieru pozwalają na dopasowanie produktu do własnych potrzeb. Ulotki składane, szczególnie te na grubszym kartonie (170g/m2 mat oraz 300g/m2 mat) doskonale sprawdzają się, jako foldery reklamowe,  katalogi produktu.

Zakładki do książek

Rozmiar 50 mm x 200 mm. Druk offsetowy na maszynie Heidelberg Speedmaster SM52. Druk dwustronny (4/4) Wykonane z kartonu białego jednostronnie powlekanego, 300g/m², sztywność odpowiada kartonowi o gramaturze 350g/m², uszlachetnione jednostronnie laminatem błyszczącym.

Baner, szyld z wykorzystaniem druku solwentowego

Projekt + druk + montaż.

Druk wielkoformatowy solwentowy – najbardziej skuteczna technologia druku w dużym formacie, wykorzystywana głównie do tworzenia materiałów reklamowych. 
Wykorzystujemy technologię solwentową (twardy solwent ), a materiały charakteryzują się najwyższą jakością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Druk realizujemy w wysokiej jakości i przy użyciu renomowanych tuszy Sun Chemical. 

Baner frontlit

Baner frontlit wzmacniany 510 gram (splot 1000×1000) – najmocniejszy na rynku, jednostronny, oczkowany, zgrzewany, (gotowy po zgrzewaniu krawędzi i oczkowaniu, po montażu).

Baner frontlit, szyld

Kompleksowa realizacja baner + szyld + projekt loga s-autocare. Szyld , tablica informacyjna na podłożu blacha ocynk. Wydruk grafiki na folii samoprzylepnej – ploter solwentowy, naklejenie na podlożę.

Strona Internetowa

Wykonanie strony internetowej na WordPress z Certyfikatem SSL.

SSL to w skrócie przede wszystkim certyfikat bezpieczeństwa strony internetowej. Secure Socket Layer jest rodzajem szyfrowania, które gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich danych, znajdujących się na stronie.
Ponadto, posiadanie SSL gwarantuje, że wszystkie treści, umieszczone na stronie użytkownika będą widoczne dokładnie w takiej postaci, jak założono przy projektowaniu strony.  
Natomiast goście, przeglądający stronie mogą mieć pewność, że mają do czynienia z prawdziwą ofertą, nie zaś z oszustwem, mającym na celu wyłudzić poufne dane lub pieniądze.

Z posiadania certyfikatu bezpieczeństwa SSL istnieje jeszcze poboczna zaleta. Bonus –  wysokie miejsce w  wyszukiwarkach internetowych. Google – kładzie ogromny nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo strony – te sygnowane certyfikatem SSL zawsze mają pierwszeństwo w wynikach wyszukiwania.

Strona RedPunkt

Strona dla firmy świadczącej usługi poligraficzno-reklamowe w Lublińcu. Indywidualny projekt dopasowany do firmy. Przejrzysta strona z grafiką, która nawiązuje do kolorów firmowych RedPunkt.  Posiada wszystko co interesuje klienta: przedstawienie oferty, możliwość kontaktu i skierowania zapytania o wycenę.

Strona MaxCalc

Strona dla producenta wapna dla rolników MaxCalc. Wykonana w dominującym kolorze zieleni. Indywidualny projekt dopasowany do branży. Jak każda przez nas wykonywana strona zabezpieczona certyfikatem SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich danych. Buduje zaufanie wśród kupujących.

Kompleksowa reklama lokalu

Projekt, wykonanie , montaż.

Szyld z przodu lokalu

Wykonanie szyldu 500 x 100 cm, płyta PCV 10 mm, tło folia samoprzylepna, litery z styroduru gr. 3 cm wklejone. Witryny, wydruk na folii OWV i napisy z plotera tnącego.

Szyld z boku lokalu

Wykonanie szyldu 500 x 100 cm, płyta PCV 10 mm, tło folia samoprzylepna, litery z styroduru gr. 3 cm wklejone. Witryna napisy z plotera tnącego.

Wykonanie kasetonów świetlnych LED

Kompleksowa realizacja:
projekt, wykonanie kasetonu, wykonanie grafiki , montaż.

Kaseton Magnesia

Kaseton reklamowy jednostronny LED z grafiką  wycinaną ploterowo, do zastosowania na zewnątrz.

Kaseton Kantor

Kaseton reklamowy jednostronny LED z grafiką drukowaną , do zastosowania na zewnątrz.

Wykonanie reklamy na przyczepie

Kompleksowa realizacja:
projekt, wydruk solwentowy,
laminat, naklejenie.

Bok i tył

Reklama na przyczepie wykonana przez Fest Reklama w postaci pełnokolorowej grafiki.
Jeżeli chcesz okleić samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy lub przyczepę z reklamą na dużej powierzchni, polecamy zastosować folię drukowaną zabezpieczoną laminatem. Wykonamy projekt, druk i oklejenie. 

Bok i przód

Projektujemy grafiki i oklejamy samochody oraz wszelkiego rodzaju inne pojazdy. Wykonujemy prace o różnym stopniu skomplikowania – od aplikacji logo i danych kontaktowych firmy, po pokrycie grafiką niemal 100% powierzchni pojazdu. Efektowna reklama na samochodzie utrwala wizerunek twojej firmy.

Projekt ulotki, druk

Kompleksowa realizacja:
projekt ulotki dwustronnej A5
druk na papierze kreda 170 gram.

Pierwsza strona

Projekt 1 strony nawiązuje do zielonych terenów gospodarstwa rolnego.

Druga strona

Projekt 2 strony wskazuje na zalety jaj z hodowli kur zielononóżek na wolnym wybiegu.

Strona Internetowa

Wykonanie strony internetowej na WordPress. Indywidualny projekt dopasowany do firmy. Niezawodny hosting strony.

Strona GSOS

Przy wykonaniu strony były brane pod uwagę kolory loga Stowarzyszenia. Kolory strony bezpośrednio nawiązują do niego.

Strona Biospiro

Strona wykonana w jezyku polskim i angielskim. Funkcjonalna i przyjazna dla przeglądarek. Posiada wszystko czego oczekiwał Klient.

Reklama na konstrukcji

Kompleksowe wykonanie reklamy: konstrukcja stalowa, grafika, montaż.

Tablica reklamowa

Reklama dwustronna na konstrukcji wolnostojącej, powierzchnia reklamy
3 x 2 m. Wykonanie konstrukcji stalowej z montażem w terenie. Grafika – wydruk solwentowy na folii, naklejenie na blachę ocynk.

Tablica reklamowa

Reklama jednostronna na konstrukcji wolnostojącej, powierzchnia reklamy
4 x 2 m. Wymiana grafiki, wydruk solwentowy na banerze. Montaż baneru, listew wykończeniowych.

Szyld

Kompleksowa realizacja:
projekt szyldu, grafika, montaż.

Szyld od czoła

Szyld wykonany na PCV spienionym gr. 5 mm. Grafika wydruk solwentowy na folii.

Szyld z boku

Szyld wykonany na PCV spienionym gr. 5 mm. Grafika wydruk solwentowy na folii.

Baner

Wymiana baneru, wydruk i montaż.

Baner na konstrukcji

Demontaż starego baneru, montaż nowego wg. naszego projektu

Baner na konstrukcji

Realizacja drugiego baneru  na tej samej konstrukcji z wykonaniem ramy stalowej do naciągnięcia baneru.

Litery przestrzenne

Kompleksowe wykonanie.

Litery z styroduru + plexi

Projekt i montaż liter z styroduru. Boki malowane farbą akrylową, czoło litery wykończone plexi. Klejone na ścianę.

Logo z styroduru

Łączona technika wykonania. Elementy z styroduru malowane farbą akrylową na biało wklejone na płytę PCV spienioną z zadrukowanym tłem. 

Kaseton podświetlany LED

Kompleksowa realizacja:
projekt, grafika, wykonanie kasetonu, montaż.

Kaseton LED

Kaseton dwustronny, profil aluminiowy 10 mm, czoło plexi mleczne, grafika wydruk solwentowy na folii.

Nasze realizacje, Fest Reklama wykonała kaseton podświetlany LED

Kaseton LED

Kaseton jednostronny, profil aluminiowy 10 mm, czoło plexi mleczne, grafika wycięta z folii kolorowych przez ploter tnący i wklejona na plexi.

Wizytówki

Wykonanie projektu i druk.

Wizytówki laminowane

Wizytówki  90 x 50 mm, druk dwustronny, papier kreda 350 gram, laminowane mat dwustronnie.

Wizytówki z kolorem złotym

Wizytówka z dodatkowym kolorem złotym metalicznym. Uszlachetnianie w technologii Liquid Gold/Silver pozwala selektywnie pokryć użytek grubą wyczuwalną pod palcem warstwą 3D o metalicznym połysku. Efekt Liquid Metal bez porównania bardziej przyciąga uwagę od znanego na rynku Hot-Stampingu. 

Szyld, tablica reklamowa

Kompleksowe wykonanie.

Szyld, tablica reklamowa

Szyld, tablica reklamowa wykonane na podłożu blacha  ocynk, grafika wydruk solwentowy na folii samoprzylepnej.

Tablica reklamowa

Wykonana na PCV spienionym gr. 5 mm, grafika wydruk solwentowy na folii samoprzylepnej.

Hosting + strona kompleksowa usługa

Rejestracja domeny, wykonanie strony na WordPress, tani hosting.

Strona Auto-Art

Strona dla Ośrodka Szkolenia Kierowców z dużą ilością tekstu i grafiki dla potencjalnych kursantów.

Strona Eko-Rol Nawozy

Specjalistyczna strona dla dystrybutora nawozów i wapnia MaxCalc.

Unikatowe wizytówki: tłoczone, i z lakierem wypukłym 3D

Projekt i druk

Wizytówki tłoczone wykonane przez Fest Reklama

Wizytówki tłoczone

Tłoczenie nadaje wizytówce  wyjątkowy charakter, dzięki efektowi wyraźnie widocznej wypukłości/wklęsłości. Tłoczenie pozwala zaakcentować elementy wcześniej wydrukowane, jak i elementy niezadrukowane. W tym drugim przypadku, szczególnie ciekawy efekt można uzyskać tłocząc na białym lub jednolitym kolorowym tle.

Wizytówki wypukłe 3D drukowane przez Fest Reklama

Wizytówki wypukłe 3D

Lakier selektywny wypukły 3D – podobnie jak lakier UV pozwala na uwydatnienie wybranych elementów projektów, ale dzięki swojej grubości sam efekt wyróżnienia jest zdecydowanie większy, a dodatkowo wyraźnie wyczuwalny pod palcem. Grubość lakieru 25-35 mikronów.

Tablica reklamowa z konstrukcją i montażem

Wykonanie konstrukcji stalowej, wydruk grafiki, montaż.

Tablica reklamowa z konstrukcją wykonana przez Fest Reklama

Tablica reklamowa

Tablica reklamowa związana z gruntem na konstrukcji stalowej 5 x 2,50 m. Grafika dwustronna, baner – wydruk solwentowy. Baner montowany za pomocą śrub nacjągowych, ten typ montowania baneru jest perfekcyjny, może wprowadzać w błąd i sugerować, że mamy do czynienia z sztywnym podłożem (np. blachą ocynk ) pod grafiką.

Tablica reklamowa

Zdjęcie z montażu tablicy reklamowej na budowie  marketu Dino. Tablica na konstrukcji stalowej 4 x 2 m. Grafika jednostronna – baner wydruk solwentowy. Grafika na banerze montowana na czas budowy. Konstrukcja pozostanie na przedstawianie oferty czynnego już Dino. 

Tablice informacyjne realizowane na indywidualne zamówienie

Projekt, wykonanie grafiki.

Tablica informacyjna

Typowa tablica dla instytucji wykonana na podłożu blacha ocynk.

Tablica informacyjna

Tablica – oznaczenie firmy wykonana na podłożu: PCV, grafika wydruk z plotera solwentowego na folii.

Szyld, litery przestrzenne

Wykonanie liter, naklejenie
na sztywne podłożę. 

Nasze reklamy to inwestycja na lata

Szyld

Szyld z liter przestrzennych ze styroduru, boki malowane, czoło z plexi kolorowego.

Szyld zamontowany

Litery przestrzenne naklejone na sztywną płytę PCV.

Wykonanie konstrukcji + reklama

Wykonanie projektu, konstrukcji, reklamy. Montaż.

Ooo EXtraa wygląda!!

Słowa Klienta po naszym montażu reklamy.

Dajemy gwarancję

Baner, grafika: 3 lata
Konstrukcja: 5 lat

Tablica reklamowa z montażem, nasza realizacja

Konstrukcja spawana z profili stalowych, reklama typu baner, wydruk solwentowy twardy. Montaż całości na ogrodzeniu. Baner frontlit wzmacniany 510 gram (splot 1000×1000) – najmocniejszy na rynku. Druk metodą twardego solwentu min. 1080 dpi. Technologia ta jest najtrwalszą metodą stosowaną w wydrukach wielkoformatowych, zapewnia najdłuższą żywotność grafiki.

Widok przed wymianą, realizacja innej firmy

Tak wyglądała reklama przed naszym montażem, efekt każdy widzi. Klient twierdził, że wymieniał baner 2 razy w roku z powodu rwania się materiału i zanikania kolorów. Powód w naszej ocenie takiego zdarzenia to:  materiał gorszej jakości, grubości, druk eko farbami mało odpornymi na warunki atmosferyczne i UV, nie właściwy montaż.