Strony Internetowe Fest Reklama

Strony internetowe dla każdego

Responsywne, w pełni edytowalne i nowoczesne strony z zarejestrowaną domeną i miejscem na naszym serwerze. System CMS – prosta i intuicyjna edycja treści na stronie, bez ograniczeń.

Kompleksowe Usługi

Tworzymy najlepsze strony internetowe

Fest Reklama tworzy strony internetowe w oparciu o WordPress, system zarządzania treścią CMS. Posiadają unikalne, merytoryczne, i co najważniejsze wartościowe dla potencjalnego klienta treści.
Strony wykonujemy  zgodnie z najnowszymi standardami oraz wytycznymi dla danej branży i klienta, zoptymalizowaną pod SEO.
Każda strona jest indywidualnie projektowana pod klienta. Różnią się formą graficzną, różnym stopniem rozbudowy, czy elementami wykorzystanymi do budowy strony. Dlatego nie posiadamy sztywnego cennika i każdą stronę wyceniamy indywidualnie lub dopasowujemy  do ceny z pakietów.

Domena i Serwer

Wykonamy rejestrację wybranej domeny. Udostępnimy powierzchnie na naszym serwerze pod wykonaną stronę.

SEO Strony

Proces tworzenia stron internetowych opieramy o zasady optymalizacji i pozycjonowania w Google.

Wykonanie Strony

Wykonamy stronę w oparciu o WordPress z panelem administracyjnym zarządzania treścia i certyfikatem SSL.

Obsługa Techniczna

Wykonujemy pracę związaną z techniczną opieką nad stronami internetowymi WordPress.
Oferta obejmuje stałą  administrację strony lub jednorazową usługę.

Nasze Wybrane Realizacje

Strony internetowe wdrażamy z myślą o ich końcowych użytkownikach, dlatego cechuje je funkcjonalność, łatwość zarządzania i prosty interfejs.

Strona wykonana dla Ośrodka Szkolenia Kierowców 

Strona wykonana dla Górnośląskiego Stowarzyszenia Ośrodków Szkolenia 

Strona wykonana dla producenta wapna organicznego

Strona wykonana dla firmy poligraficzno-reklamowej RedPunkt

Strona wykonana dla producenta Maxcalc

Strona wykonana dla dystrybutora nawozów 

Pakiety Cenowe

Wykonanie strony internetowej wraz z zestawieniem podstawowych czynników wpływających na cenę

Strona Mini

cena wykonania strony

od 600 zł

Strona internetowa typu jedna strona. Sprawdza się przy stosunkowo niewielkiej zawartości treści. Komplet informacji znajduje się na jednej stronie, której treść  przeglądamy poprzez przewijanie. Z zasady nie posiada podstron. Strona dostosowana do komórek i tabletów.

Strona Firma

cena wykonania strony

od 950 zł

Nowoczesna, dostosowana do komórek i tabletów strona internetowa na start.
Polecana dla osób zaczynających działalność. Najważniejsze informacje na temat Twojej firmy przedstawione w atrakcyjny formie wizualnej. Strona ma już podział na poszczególne zakładki takie jak: O firmie, Oferta, Kontakt. 

Strona Firma+

cena wykonania strony

od 1750 zł

Profesjonalna strona  dostosowana całkowicie do Twoich potrzeb. Wybierana przez firmy z dużą ilością treści skierowanej do potencjalnych klientów. Mimo dużej ilości treści strona nie jest przeładowana zbędnymi elementami, dzięki temu strona jest lekka i szybko się wczytuję.
Strona dostosowana do komórek i tabletów.

Strony wykonujemy zgodnie z najnowszymi standardami

Responsywne

Wszystkie strony internetowe wykonujemy jako responsywne, czyli skalujące się do urządzeń mobilnych (smartfony i tablety). Liczba użytkowników przeglądających strony na smartfonach i tabletach stale rośnie. Dlatego dużą wagę przykładam do tego, aby projektowane strony internetowe spełniały wymagania współczesnych czasów i wyświetlały się poprawnie na każdym urządzeniu.

Zoptymalizowane

Proces tworzenia stron internetowych opieramy o zasady optymalizacji i pozycjonowania. Każdą stronę analizuje pod kątem czy jest przyjazna dla wyszukiwarek i przede wszystkim dostosowania do wymagań pozycjonowania w Google. Czy posiada odpowiednią strukturę i czy jest estetyczna dla użytkownika. 

Z certyfikatem SSL

Każdej stronie nadajemy certyfikat SSL,  który służy do poświadczenia wiarygodności domeny oraz jej właściciela. Umożliwia on ustanowienie bezpiecznego połączenia z przeglądarki do serwera internetowego. Wtedy też w pasku adresu ujrzymy zieloną kłódkę, a nasza witryna przejdzie z niezabezpieczonego protokołu HTTP na bezpieczny HTTPS. Protokół SSL jest potężnym środkiem bezpieczeństwa. Klienci obeznani z Internetem nigdy nie dokonają zakupu w witrynie bez zielonej kłódki.

Kontakt w sprawie stron

Masz pytania  lub chcesz aby wykonać dla Ciebie stronę od podstaw, wyślij wiadomość lub dzwoń.